Արցախի Հանրապետության Ազգային ժողովի նախագահ Արթուր Թովմասյանը մասնակցել է արցախահայության ազգային-ազատագրական պայքարի՝ ղարաբաղյան շարժման 35-ամյակին նվիրված ցուցահանդեսին
Փետրվարի 20-ին Արցախի Հանրապետության Ազգային ժողովի նախագահ, արցախահայության ազգային-ազատագրական պայքարի՝ ղարաբաղյան շարժման 35 -րդ տարեդարձի տոնակատարության կազմակերպման և համակարգման պետական հանձնաժողովի նախագահ Արթուր Թովմասյանը հանձնաժողովի անդամների և պատգամավորների ուղեկցությամբ Ստեփանակերտի պատկերասրահում մասնակցել է շարժման 35-ամյակին նվիրված ցուցահանդեսին:

Председатель Национального собрания Республики Арцах Артур Товмасян принял участие в выставке, посвященной 35-летию национально-освободительной борьбы армян Арцаха – Карабахского движения
20-го февраля председатель Национального собрания Республики Арцах, председатель Государственной комиссии по организации и координации празднования 35-летия национально-освободительной борьбы армян Арцаха – Карабахского движения Артур Товмасян в сопровождении членов комиссии и депутатов в Степанакертской галерее принял участие в выставке, посвященной 35-летию движения.