Կայացել է Ազգային ժողովի պաշտպանության, անվտանգության և օրինապահպանության հարցերի ու ֆինանսաբյուջետային և տնտեսական կառավարման հարցերի մշտական հանձնաժողովների համատեղ նիստը
04 դեկտեմբերի 2021
Դեկտեմբերի 4-ին տեղի է ունեցել Արցախի Հանրապետության Ազգային ժողովի պաշտպանության, անվտանգության և օրինապահպանության հարցերի ու ֆինանսաբյուջետային և տնտեսական կառավարման հարցերի մշտական հանձնաժողովների համատեղ փակ նիստը՝ Սեյրան Հայրապետյանի և Արթուր Հարությունյանի նախագահությամբ:
Օրակարգում «ԱՀ 2022թ. պետական բյուջեի մասին» օրենքի նախագծով նախատեսված ԱՀ պաշտպանության նախարարության, ոստիկանության, ազգային անվտանգության ծառայության և արտակարգ իրավիճակների պետական ծառայության ֆինանսավորման հարցերն էին:

Joint Sitting of the NA Standing Committees on Defense, Security, Law Enforcement and Budget, Financial and Economic Management
04 December 2021
December 4, a joint closed-door sitting of the NKR National Assembly Standing Committees on Defense, Security, Law Enforcement and Budget, Financial and Economic Management was held, chaired by Seyran Hayrapetyan and Arthur Harutyunyan.
Issues on financing the Ministry of Defense, the Police, the National Security Service and the State Emergency Service envisaged by the draft law "On the Republic of Artsakh State Budget 2022" were the included in the agenda.