ԱԺ նախագահը Երևանում մասնակցել է Քիք- Բոքսինգի ուժեղագույն ակումբների առաջնության բացման արարողությանը
03 ապրիլի 2021
Այսօր՝ 2021թ. ապրիլի 3-ին, ԱՀ ԱԺ նախագահ Արթուր Թովմասյանը, ՀՀ-ում ԱՀ մշտական ներկայացուցիչ Սերգեյ Ղազարյանի և ՀՀ-ում ԱՀ կառավարության օպերատիվ շտաբի պետ Միքայել Վիրաբյանի ուղեկցությամբ մասնակցել է «Միասնություն սպորտով» խորագիրը կրող Հայաստանի Քիք-Բոքսինգի ուժեղագույն ակումբների առաջնության բացման արարողությանը՝ նվիրված Արցախյան պատերազմում զոհված զինվորների հիշատակին։
Ներկաները ողջունել են նախաձեռնությունը, համոզմունք հայտնել, որ այն, որպես ռազմահայրենասիրական յուրօրինակ դաս, կծառայի մատաղ սերունդներին կրթելու համար:Աժ նախագահը մասնակիցներին հաջողություն և հաղթանակ է մաղթել:

NA President Participated in the Opening Ceremony of the Strongest Kickboxing Clubs’ Championship in Yerevan
03 April 2021
Today, April 3, 2021, the National Assembly President, Artur Tovmasyan, accompanied by the Artsakh Permanent Representative in RA, Sergey Ghazaryan and the Head of the Artsakh Government Operative Headquarters in the Republic of Armenia, Mikael Virabyan, participated at the opening ceremony of the Armenian Kick-Boxing clubs entitled "Unity through Sport", dedicated to the memory of the soldiers killed in the Artsakh war.
The participants welcomed the initiative, expressed confidence that as a unique military-patriotic lesson, it will serve to educate the younger generations. The NA President wished the participants success and victory.