Արցախի Հանրապետության խորհրդարանի խմբակցությունները հանդիպել են Հաշվեքննիչ պալատի անդամի նոր թեկնածուի հետ
Արցախի Հանրապետության Ազգային ժողովի «Ազատ հայրենիք-ՔՄԴ», «Հայ հեղափոխական դաշնակցություն» խմբակցությունները մարտի 24-ին հանդիպել են Հաշվեքննիչ պալատի անդամի նոր թեկնածու Հրայր Մարգարյանի հետ:
Հանդիպումների ընթացքում թեկնածուն ներկայացրել է կենսագրական տվյալներ, խոսել աշխատանքային գործունեության , մասնագիտական փորձի մասին և վստահեցրել, որ ընտրվելու պարագայում կցուցաբերի անկողմնակալ վերաբերմունք և կարդարացնի ընտրողների սպասելիքները:
Հրայր Մարգարյանը պատգամավորների հարցադրումներին ի պատասխան պարզաբանումներ է տվել :
Մարտի 25-ին՝ ժամը 10:00-10:30, կշարունակվեն Հաշվեքննիչ պալատի անդամի նոր թեկնածուի հետ հանդիպումները «Արցախի ժողովրդավարական կուսակցություն» և «Արդարություն» խմբակցություններում:

Фракции парламента Республики Арцах встретились с новым кандидатом в члены Аудиторской палаты
24-го марта члены фракции "Свободная Родина-ОГА" и "Армянская Революционная Федерация" Национального собрания Республики Арцах встретились с новым кандидатом в члены Аудиторской палаты Грайром Маргаряном.
В ходе встреч кандидат представил информацию о биографических данных, трудовой деятельности и профессиональном опыте, заверив, что в случае избрания проявит беспристрастное отношение и оправдает ожидания избирателей.
Грайр Маргарян ответил на вопросы депутатов.
Встречи с членами фракции "Демократическая партия Арцаха" и "Справедливость" Арцаха состоятся 25-го марта.