Ղեկավարվելով «Զանգվածային լրատվության մասին» ԼՂՀ օրենքի 6-րդ հոդվածով, «Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետության Ազգային ժողովում լրագրողների հավատարմագրման կարգը հաստատելու մասին» ԱՀ Ազգային ժողովի նախագահի թիվ ՆՈ-007 որոշմամբ՝ Արցախի Հանրապետության ԱԺ աշխատակազմը 2017թ. դեկտեմբերի 20-ից մինչև դեկտեմբերի 30-ը իրականացնում է ԱՀ Ազգային ժողովի գործունեությունը լուսաբանող լրագրողների հավատարմագրում:
Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետ է սահմանվում 2017 թվականի դեկտեմբերի 30-ը:
Մանրամասն տեղեկությունների համար դիմել press@nankr.am էլ. հասցեին կամ զանգահարել (047) 94-36-81 հեռախոսահամարով:

Руководствуясь статьей 6 закона НКР “О массовой информации”, постановлением председателя Национального собрания Республики Арцах “Об утверждении порядка аккредитации журналистов в Национальном собрании Нагорно-Карабахской Республики" N 007, аппарат НС Республики Арцах с 20-го по 30-е декабря 2017 года проводит аккредитацию журналистов, освещающих деятельность Национального собрания.
Окончательный срок приема заявлений – 30-е декабря 2017 года.
Для получения более подробной информации обращаться по адресу электронной почты press@nankr.am или звонить по телефону (047) 94-36-81.