Արցախի խորհրդարանը հրավիրում է լիագումար նիստ
Արցախի Հանրապետության Ազգային ժողովի նախագահ Աշոտ Ղուլյանը մարտի 29-ին հրավիրել է աշխատանքային խորհրդակցություն՝ խորհրդարանի մշտական հանձնաժողովների և խմբակցությունների ղեկավարների և աշխատակազմի պատասխանատուների մասնակցությամբ:
Խորհրդակցության ընթացքում պատգամավորները մտքեր են փոխանակել 5-րդ նստաշրջանի օրակարգում ներառված հարցերի շուրջ և ստացել համապատասխան պարզաբանումներ:
Ամփոփելով խորհրդակցության արդյունքները՝ խորհրդարանի նախագահ Աշոտ Ղուլյանը հայտարարել է, որ 6-րդ գումարման Ազգային ժողովի 5-րդ նստաշրջանի հերթական լիագումար նիստը տեղի կունենա մարտի 30-ին, ժամը՝ 11:00-ին:

On March 29, the President of the National Assembly of Artsakh Republic Ashot Ghoulyan convoked a working consultation with the participation of the Heads of the Standing Committees, leaders of parliamentary factions and staff members.
During the meeting, the Deputies discussed the issues included in the agenda of the 5th parliamentary session and received respective clarifications.
Summing up the meeting, the President of the Parliament Ashot Ghoulyan announced that the regular plenary sitting of the 5th session of the 6th convocation will be held on March 30 at 11:00.