Աշխատանքային խորհրդակցություն խորհրդարանի նախագահի մոտ
ԼՂՀ Ազգային ժողովի նախագահ Աշոտ Ղուլյանը նոյեմբերի 28-ին ԱԺ փոխնախագահի,  մշտական հանձնաժողովների ղեկավարների, տեղակալների և աշխատակազմի պատասխանատուների  մասնակցությամբ հրավիրել է աշխատանքային խորհրդակցություն:
Քննարկվել են խորհրդարանի 4-րդ նստաշրջանի օրակարգում ներառված օրենքների նախագծերը, որոնց մասին համապատասխան հաղորդումներ են ներկայացրել գլխադասային հանձնաժողովների ղեկավարները:
Ամփոփելով խորհրդակցության արդյունքները՝  Աշոտ Ղուլյանը հայտարարել է, որ 6-րդ գումարման Ազգային ժողովի հերթական լիագումար նիստը տեղի կունենա  նոյեմբերի 30-ին, ժամը՝ 11:00-ին:

Рабочее совещание у председателя парламента
28-го ноября председатель Национального собрания Нагорно-Карабахской Республики Ашот Гулян созвал рабочее совещание, в котором приняли участие заместитель председателя НС, руководители постоянных комиссий, их заместители, а также ответственные лица аппарата.
В ходе совещания были обсуждены проекты законов, включенные в повестку 4-й сессии парламента. Руководители головных комиссий представили соответствующие отчеты касательно законопроектов.
Подводя итоги совещания, Ашот Гулян объявил, что очередное пленарное заседание Национального собрания 6-го созыва состоится 30-го ноября в 11:00.