ԱԺ նախագահի տարեվերջյան մամուլի ասուլիսի հրավեր
Դեկտեմբերի 24-ին, ժամը՝ 15:00-ին,  ԼՂՀ Ազգային ժողովի Փոքր դահլիճում տեղի կունենա խորհրդարանի  նախագահ Աշոտ Ղուլյանի` 6-րդ գումարման ԱԺ տարեկան ամփոփիչ մամուլի ասուլիսը (դահլիճն ապահովված կլինի Wi-Fi-ով):
ԱԺ-ում հավատարմագրված լրագրողներին ու օպերատորներին սիրով հրավիրում ենք նաեւ ԱԺ նախագահի ընդունելությանը, որը տեղի կունենա նույն օրը՝ դեկտեմբերի 24-ին, ժամը՝ 19:00-ին, «Ֆլորենս Գարդեն» ռեստորանում, որտեղ նախատեվում է մրցանակաբաշխություն՝ Ազգային ժողովի գործունեության առավել ակտիվ լուսաբանման համար:

Приглашение на итоговую годовую пресс-конференцию председателя НС
24 декабря, в 15:00 в Малом зале Национального собрания Нагорно-Карабахской Республики состоится итоговая годовая пресс-конференция председателя парламента Ашота Гуляна касательно деятельности НС 6-го созыва (в зале будет доступна Wi-Fi связь).
Аккредитованных в Национальном собрании журналистов и операторов также приглашаем на прием от имени председателя НС, который состоится 24 декабря в 19:00 в ресторане "Флоренс Гарден", где намечается также вручение премий за активное освещение деятельности Национального собрания.