Պաշտպանության, անվտանգության եւ օրինապահպանության հարցերի ու ֆինանսաբյուջետային եւ տնտեսական կառավարման հարցերի մշտական հանձնաժողովների համատեղ նիստ
07 դեկտեմբերի 2015
Դեկտեմբերի 7-ին տեղի է ունեցել ԼՂՀ Ազգային ժողովի պաշտպանության, անվտանգության եւ օրինապահպանության հարցերի ու ֆինանսաբյուջետային եւ տնտեսական կառավարման հարցերի մշտական հանձնաժողովների համատեղ նիստը, որը վարում էր պաշտպանության, անվտանգության եւ օրինապահպանության հարցերի հանձնաժողովի նախագահ Ժաննա Գալստյանը: Օրակարգում «Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետության 2016 թվականի պետական բյուջեի մասին» ԼՂՀ օրենքի նախագծում ԼՂՀ պաշտպանության նախարարության, ոստիկանության, ազգային անվտանգության ծառայության, արտակարգ իրավիճակների պետական ծառայության ֆինանսավորման հարցերն էին:

Joint Meeting of the Standing Committees on Defense, Security and Law Enforcement and Budget, Financial and Economic Management
07 December 2015
December 7, a joint meeting of the NKR National Assembly Standing Committees on Defense, Security and Law Enforcement and Budget, Financial, and Economic Management, led by the Chairman of the Standing Committee on Defense, Security and Law Enforcement Zhanna Galstyan was held. The agenda included issues of financing of the NKR Ministry of Defense, Police, National Security Service, the State Emergency Services provided in the NKR draft law "On the State Budget of the Nagorno Karabakh Republic for 2016".