ԼՂՀ ԱԺ նախագահը անց է կացրել աշխատանքային խորհրդակցություն
Արցախի Հանրապետության Ազգային ժողովի նախագահ Աշոտ Ղուլյանը հոկտեմբերի 27-ին անց է կացրել աշխատանքային խորհրդակցություն՝ խորհրդարանի փոխնախագահի, մշտական հանձնաժողովների նախագահների, նրանց տեղակալների ու աշխատակազմի պատասխանատուների մասնակցությամբ:
Քննարկվել են 2-րդ նստաշրջանի օրակարգում ներառված օրինագծերը: Մշտական հանձնաժողովների նախագահները համապատասխան հաղորդումներ են ներկայացրել շրջանառության մեջ գտնվող օրենքների նախագծերի պատրաստվածության վերաբերյալ:
Ամփոփելով խորհրդակցության արդյունքները՝ Աշոտ Ղուլյանը հայտարարել է, որ 6-րդ գումարման Ազգային ժողովի 2-րդ նստաշրջանի հերթական լիագումար նիստը տեղի կունենա հոկտեմբերի 29-ին՝ ժամը 11:00-ին:

October 27, Chairman of the National Assembly of the Republic of Artsakh Ashot Ghoulyan convened a working meeting where the Chairmen and deputy chairmen of the NA NKR Standing committees took part.
During the meeting the draft laws included into the agenda of the 2nd session were discussed. Chairmen of the Standing committees presented relevant reports concerning the pending draft laws in the Parliament.
Summing up the meeting, Ashot Ghoulyan announced that the regular plenary meeting of the 2nd session of the National Assembly of the 6th convocation will take place at 11.00 on October 29.