ԼՂՀ Ազգային ժողովի նախագահ Աշոտ Ղուլյանը փետրվարի 25-ին հրավիրել է աշխատանքային խորհրդակցություն՝ խորհրդարանի փոխնախագահի, մշտական հանձնաժողովների նախագահների, նրանց տեղակալների եւ աշխատակազմի պատասխանատուների մասնակցությամբ:
Խորհրդակցության ընթացքում քննարկվել են Ազգային ժողովի 11-րդ նստաշրջանի օրակարգում ներառված օրենքի նախագծերը: Մշտական հանձնաժողովների նախագահները համապատասխան հաղորդումներ են ներկայացրել շրջանառության մեջ գտնվող օրինագծերի վերաբերյալ:
Ամփոփելով արդյունքները՝ խորհրդարանի նախագահ Աշոտ Ղուլյանը հայտարարել է, որ 5-րդ գումարման Ազգային ժողովի 11-րդ նստաշրջանի առաջին լիագումար նիստը տեղի կունենա փետրվարի 26-ին, ժամը՝ 11:00-ին:

25 февраля председатель Национального Собрания НКР Ашот Гулян созвал рабочее совещание, в котором приняли участие заместитель председателя НС НКР, председатели и заместители постоянных комиссий и ответственные работники аппарата.
В ходе совещания обсуждались проекты законов 11-й сессии Национального Собрания. Председатели постоянных комиссий представили соответствующие отчеты касательно находящихся на рассмотрении парламента законопроектов.
Подводя итоги совещания, председатель парламента Ашот Гулян отметил, что первое пленарное заседание Национального Собрания 11-й сессии 5-го созыва состоится 26 февраля, в 11.00.