Պաշտպանության, անվտանգության եւ օրինապահպանության ու ֆինանսաբյուջետային եւ տնտեսական կառավարման հարցերի մշտական հանձնաժողովների համատեղ նիստ
08 դեկտեմբերի 2014
Դեկտեմբերի 8-ին տեղի է ունեցել ԼՂՀ ԱԺ պաշտպանության, անվտանգության եւ օրինապահպանության ու ֆինանսաբյուջետային եւ տնտեսական կառավարման հարցերի մշտական հանձնաժողովների համատեղ նիստը, որը վարում էր պաշտպանության, անվտանգության եւ օրինապահպանության հարցերի հանձնաժողովի նախագահ Ժաննա Գալստյանը:
Օրակարգում «Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետության 2015 թվականի պետական բյուջեի մասին» ԼՂՀ օրենքի նախագծում նախատեսված պաշտպանության նախարարության, ոստիկանության, ազգային անվտանգության ծառայության եւ փրկարար ծառայության ֆինանսավորման հարցերն էին:

Joint Sitting of the Standing Committees on Defense, National Security and Enforcement of Law and Financial-Budgetary and Economic Management
08 December 2014
Joint Sitting of the NKR NA Standing Committees on Defense, National Security and Enforcement of Law and Financial-Budgetary and Economic Management conducted by the Chairman of the Standing Committee on Defense, National Security and Enforcement of Law, Jhanna Galstyan was held on December 8.
The funding issues of the Ministry of Defense, NKR Police, National Security Service, State Service of Emergency Situations provided by the draft law of “Nagorno Karabakh Republic State Budget 2015” were included into the agenda of the joint sitting.