Աշխատանքային խորհրդակցություն Ազգային ժողովում
ԼՂՀ Ազգային ժողովի նախագահ Աշոտ Ղուլյանը նոյեմբերի 24-ին հրավիրել է աշխատանքային խորհրդակցություն՝ խորհրդարանի մշտական հանձնաժողովների նախագահների, տեղակալների և աշխատակազմի պատասխանատուների մասնակցությամբ:
Խորհրդակցության ընթացքում քննարկվել են Ազգային ժողովի 10-րդ նստաշրջանի հերթական լիագումար նիստի օրակարգի հետ կապված հարցերը: Մշտական հանձնաժողովների նախագահները շրջանառության մեջ գտնվող օրենքների նախագծերի վերաբերյալ հանդես եկան համապատասխան հաղորդումներով:
Ամփոփելով արդյունքները՝ Ազգային ժողովի նախագահ Աշոտ Ղուլյանը հայտարարել է, որ հերթական լիագումար նիստը տեղի կունենա նոյեմբերի 26-ին, ժամը՝ 11:00-ին:

Working Consultation at the National Assembly
November 24, Chairman of the NKR National Assembly Ashot Ghoulyan held a working meeting with the participation of the Heads the Standing committees and responsible staff members.
The issues related to the agenda of the forthcoming regular 10th session of the National Assembly. The Heads of the relevant Standing committees presented reports on several draft laws being in circulation.
In conclusion Chairman of the National Assembly Ashot Ghoulyan announced that the next meeting will take place on November 26 at 11 a.m.