Աշխատանքային խորհրդակցություն Ազգային ժողովում
ԼՂՀ Ազգային ժողովի նախագահ Աշոտ Ղուլյանը նոյեմբերի 24-ին հրավիրել է աշխատանքային խորհրդակցություն՝ խորհրդարանի մշտական հանձնաժողովների նախագահների, տեղակալների և աշխատակազմի պատասխանատուների մասնակցությամբ:
Խորհրդակցության ընթացքում քննարկվել են Ազգային ժողովի 10-րդ նստաշրջանի հերթական լիագումար նիստի օրակարգի հետ կապված հարցերը: Մշտական հանձնաժողովների նախագահները շրջանառության մեջ գտնվող օրենքների նախագծերի վերաբերյալ հանդես եկան համապատասխան հաղորդումներով:
Ամփոփելով արդյունքները՝ Ազգային ժողովի նախագահ Աշոտ Ղուլյանը հայտարարել է, որ հերթական լիագումար նիստը տեղի կունենա նոյեմբերի 26-ին, ժամը՝ 11:00-ին:

Рабочее совещание в Национальном собрании
24 ноября Председатель Национального Собрания НКР Ашот Гулян созвал рабочее совещание с участием председателей Постоянных комиссий и ответственных сотрудников аппарата.
На совещании рассматривались вопросы, связанные с повесткой дня предстоящей очередной 10 сессией Национального Собрания. Председатели Постоянных комиссий представили соответствующие отчеты относительно ряда законопроектов, находящихся в обращении.
Подводя итоги, Председатель Национального собрания Ашот Гулян  объявил, что следующая встреча состоится 26 ноября в 11: 00.